Wiadomości z Włoch

Informacja turystyczna i kulturalna o Włoszech

TO JEST ITALIA TWÓJ DOM NA WŁOSKIE WAKACJE – WYSTARCZY JEDNO KLIKNIĘCIE

Włochy i Polska to dwa narody, które mają wiele wspólnego, wiadomo ich losy często krzyżowały się na wielu polach: historyczno-artystycznym, religijnym, kulinarnym.

Zdajemy sobie sprawę, że dla Was, naszych polskich przyjaciół, ten Piękny Kraj to bardzo przyjemne miejsce na wakacje, ale wiemy też, że włoskie hotele nie zawsze są tanie. Z tego powodu, a także z innych, które opisujemy w tym artykule, my z grupy To Jest Italia, pomyśleliśmy, że portal internetowy w całości w języku polskim będzie bardzo przydatną usługą. Jest to strona poświęcona promowaniu najpiękniejszych domów wakacyjnych, a także najbardziej funkcjonalnych i komfortowych apartamentów (nie zapominając o ośrodkach wakacyjnych, rezydencjach lub gospodarstwach) zlokalizowanych na terenie całego kraju, które pozwolą Wam zrealizować Wasze marzenia o spędzeniu najlepszych wakacji Waszego życia.

Dlaczego wybrać wakacje w mieszkaniu, a nie w hotelu? Powody są różne i często subiektywne, ale postaramy się przeanalizować niektóre z nich w kilku krokach.

  • Niezwykły stosunek jakości i ceny: wszyscy wiedzą, że koszty rezerwowania mieszkania są mniejsze niż pokoi w hotelach.
  • Nie trzeba przestrzegać ustalonego harmonogramu, który nie daje Wam wystarczająco dużo czasu na

    Willa Salvo, Pachino, Sycylia

    odpoczynek np. po spędzeniu wieczoru nad morzem z myślą, że o 8 trzeba zjeść śniadanie, albo wrócić do 13 i mieć do czynienia z tłumem w bufecie.

  • Wolność gotowania czego się chce, dla siebie i dla swoich bliskich bez konieczności przestrzegania tygodniowych zestawów dań.
  • Można zdecydowanie skorzystać z dużo większej przestrzeni, niż w małym pokoiku hotelowym – nawet jeżeli Wasze dzieci będą się chciały bawić, będziecie mogli się zdrzemnąć bez stresu.
  • Ile razy trzeba było zrezygnować z urlopu bo nie można było zostawić zwierząt samych w domu? Wybierając mieszkanie na wakacje nie będziecie już mieli takich problemów.
  • Bezpośredni kontakt z właścicielem doda zabawy i poufałości.

W kolejnych artykułach przedstawimy Wam wiele porad dotyczących podróży. Opiszemy wiele ciekawych faktów o włoskich miastach, a także tradycje różnych włoskich regionów. Poinformujemy Was o dojazdach i zabytkach; odkryjecie, co łączy Polskę i Włochy. Śledźcie naszego bloga i oglądajcie filmiki miejscowości turystycznych opublikowane w opisach naszych mieszkań, aby dowiedzieć się więcej.

Fabio Ruggieri

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.