28016 Orta San Giulio NO, Italia
dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., dla 5 os., dla 6 os. €110,00 za noc - apartament / mieszkanie, mieszkanie czteropokojowe
90 m2 2 Sypialnie 2 Łazienki

Apartament Villa Chiara znajduje się w prestiżowym budynku Villa Rosa, niedaleko zabytkowego miasteczka Orta San Giulio nad Jeziorem Orta. Villa otoczona jest dużym parkiem, Posiada przestronne pokoje, obszerny taras z częściowym widokiem na Jezioro Orta oraz ogród.

Apartament urządzony jest w antycznym stylu, posiada stare meble i dekoracje. Taras przystosowany jest do grillowania. W ogrodzie znajduje się box auto. Do plaży nad jeziorem są około 4 km, a do basenu 15 minut spacerem.

Villa znajduje się w dobrym położeniu, które możne być punktem wypadowym na zwiedzenie wspaniałego miasteczka Orta San Giulio, zwanym najbardziej romantycznym miejscem we Włoszech, z przepiękna Wyspą San Giulio oraz Świętą Górą UNESCO. Stąd niedaleko również do innego wspaniałego jeziora – Maggiore oraz jego bajecznych wysp: Isola Bella, Isola Madre i Isola dei Pescatori. Wspaniale Piemonckie okolice można poznać dzięki blogowi www.italiajakalubisz.com, Za pośrednictwem tej strony zamówić można Plan Pobytu, który ułatwi poruszanie się po Piemoncie oraz skorzystać z lekcji w Szkole Kuchni Wolskiej, degustacji lokalnego wina oraz wycieczek w góry z przewodnikiem. Do apartamentu zamówić można profesjonalny masaż relaksująco-terapeutyczny na bazie masażu ajurwedyjskiego lub zabieg refleksologii stop.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

sprzątanie 20
check-in check-out 10
pościel/ręczniki 12
kaucja 400
suplement zwierzęta 35
Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.