Sparano Centro

Via Dante, Bari BA, Italia
dla 2 os., do wynajęcia €60,00 za noc - kawalerka
1 Sypialnia 1 Łazienka

SPARANO CENTRUM BARI
Ten niedawno odnowiony apartament oferuje wszystkie udogodnienia dla przyjemnego pobytu zarówno krótkiego jak i dłuższego.
Apartament składa się z jednego dużego pokoju z drewnianą podłogą, wyposażonego w klimatyzację, rozkładaną dwuosobową kanapą, szafą, komodą i stolikiem z dwoma krzesłami. Aneks kuchenny wyposażony jest w 2 palniki indukcje, piekarnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, lodówkę i zamrażarkę. W łazience znajduje się prysznic, jest ona bardzo jasna, ponieważ znajdują się tam 2 okna.
Mieszkanie dopełnia duży balkon z widokiem na centralna Via Sparano.

UDOGODNIENIA:
Wi Fi
mikrofala
telewizja
suszarka do włosów

OKOLICA:
Idealny dla osób odwiedzających miasto zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych: znajdują się tu siedziby największych banków i biur, a także stylowych sklepów odzieżowych i meblowych. Są też bary, restauracje, kluby na wyjścia wieczorem.
Kilkaset metrów od mieszkania są Teatro Petruzzelli, Dworzec Centralny, Izba Handlowa, a dla miłośników kina, duży Multipleks.

TRANSPORT PUBLICZNY
Naprzeciwko głównego dworca kolejowego (200 metrów) są główne trasy autobusowe do każdego miejsca w mieście. Pozostałe linie zatrzymują się na pobliskim Corso Cavour.
Dwie stacje taksówek (przy dworcu kolejowym oraz obok Teatro Petruzzelli) znajdują się w odległości 2 minut spacerem.

PARKING
Można zaparkować na ulicy w dozwolonych obszarach (niebieskie linie) za 2 euro / godzinę od 8:30 do 20:30 (bezpłatny w niedziele i święta). Na parkowanie dobowe lub tygodniowe: GestiPark na Piazza Cesare Battisti, naprzeciwko uniwersytetu. Na parkowanie tygodniowe-miesięczne: 3 garaże w pobliżu (przy Via Carulli, Via Melo i Via Roberto da Bari).

SELEKCJA ODPADÓW:
Pojemniki do wyrzucania śmieci znajdują się na ulicy, wychodząc z budynku na prawo.

REGULAMIN:
Mieszkanie jest dobrze izolowane. Zaleca się wyłączyć klimatyzację i ogrzewanie w momencie opuszczania mieszkania. Po włączeniu schładza się i nagrzewa się w ciągu kilku minut.
Małe zwierzęta są dozwolone, po wcześniejszym uprzedzenia i po uiszczeniu opłaty (do uzgodnienia) za dodatkowe sprzątanie.
Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz.
Ze względów higienicznych Goście są proszeni, o niepozostawianie śmieci wewnątrz mieszkania ani żywności w lodówce przy wymeldowaniu.

ELEKTRYCZNOŚĆ:
Jeżeli zabraknie światła z powodu przeciążenia sieci, licznik energii elektrycznej znajduje się na parterze. Klucze do skrzynki znajdują się w mieszkaniu.

INSTRUKCJA ZAMELDOWANIA:
Zameldowanie odbywa się w mieszkaniu, od 13.00 do 20.00 w każdy dzień tygodnia.
Ważne: Prosimy komunikować czas przyjazdu co najmniej 48 godzin wcześniej i potwierdzić co najmniej 1 godzinę przed przyjazdem, aby osoba która zajmuje się check-in miała czas na dotarcie do mieszkania.
Zameldowanie jest również możliwe po ustalonych godzinach, aż do północy. Dodatkowy koszt za zameldowanie pomiędzy 20:00 a 24:00 h wynosi 20 €.
Podczas check-in odbiorą Państwo klucze i otrzymają wszystkie istotne informacje dotyczące pobytu. W przedpokoju znajduje się też nr telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach podczas pobytu.

CENA:
od 60€ za noc/2 os.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.