San Nicola Suite

Via Venezia, Bari BA, Italia
dla 2 os., dla 3 os., do wynajęcia €66,00 za noc - apartament / mieszkanie
60 m2 1 Sypialnia 1 Łazienka

APARTAMENT SAN NICOLA 
Ten nowoczesny apartament o powierzchni 60 metrów kwadratowych, idealny na krótkie i średnie wakacje, otwiera się bezpośrednio na część dzienną: jasny pokój umeblowany dwoma skórzanymi sofami ze stolikiem i stołem dla 4 osób, który w razie potrzeby może zostać przedłużony do 6 miejsc.
W apartamencie znajduje się także duży telewizor LCD z ekranem 48”, kredens i szafa. Z tego pokoju, przez dwoje drzwi, wychodzimy na dwa balkony z widokiem na stare miasto, okolice pełna życia i atrakcji.
Sypialnia jest przytulna i cicha (podwójnie oszklone drzwi), wyposażona w podwójne łóżko, szafę z 4 drzwiami i drugi telewizor. Łazienka wyposażona w prysznic, bidet, umywalkę i małą szafkę.
Kuchnia jest wyposażona w kuchenkę z dwoma elektrycznymi palnikami, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, ekspres do kawy.
Cały apartament jest klimatyzowany, w każdym pokoju szybkie i stabilne bezprzewodowe połączenie z Internetem.

UDOGODNIENIA: 
• klimatyzacja
• WiFi
• ogrzewanie
• TV LCD
• odtwarzacz DVD

OKOLICA: 
Z apartamentu wychodzimy bezpośrednio na Muraglia, uliczkę, która rozciąga się nad starym miastem. Okolica bogata jest w zabytki, kościoły i atrakcje turystyczne. Słynna bazylika św Mikołaja znajduje się w odległości zaledwie 100 metrów. Castello Svevo znajduje się w odległości kilkuminutowego spaceru.
Liczne sklepy spożywcze, pamiątkowe, pralnie, piekarnie i bary znajdują się w pobliżu, w starych zaułkach miasta.
Kilkaset metrów dalej jest serce życia nocnego Bari, pełne klubów, barów, pizzerii i restauracji otwartych do późna.

TRANSPORT PUBLICZNY 
Apartament znajduje się w strefie dla pieszych, z możliwością dostępu autem tylko dla mieszkańców. Schodząc w dół po schodach, można dotrzeć do przystanku linii autobusów do centrum miasta. Przystań znajduje się 200 metrów.

PARKING 
Można zaparkować na ulicy w dozwolonych obszarach (niebieskie linie) płacąc bilet 1 euro / godzinę od 8:30 do 20:30 (bezpłatny w niedziele i święta). Jest tez parking strzeżony przy wjeździe do portu gdzie można zostawić auto na cały dzień lub cały tydzień (100 metrów).

SELEKCJA ODPADÓW: 
Pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów znajdują się na nabrzeżu, w odległości kilkudziesięciu metrów od apartamentu.

REGULAMIN: 
Mieszkanie jest dobrze izolowane. Zaleca się wyłączyć klimatyzację i ogrzewanie w momencie opuszczania mieszkania. Po włączeniu schładza się i nagrzewa się w ciągu kilku minut.
Małe zwierzęta są dozwolone, po wcześniejszym uprzedzenia i po uiszczeniu opłaty (do uzgodnienia) za dodatkowe sprzątanie.
Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz.
Ze względów higienicznych Goście są proszeni, o niepozostawianie śmieci wewnątrz mieszkania ani żywności w lodówce przy wymeldowaniu.

INSTRUKCJA ZAMELDOWANIA: 
Zameldowanie odbywa się w mieszkaniu, od 13.00 do 20.00 w każdy dzień tygodnia.
Ważne: Prosimy komunikować czas przyjazdu co najmniej 48 godzin wcześniej i potwierdzić co najmniej 1 godzinę przed przyjazdem, aby osoba która zajmuje się check-in miała czas na dotarcie do mieszkania.
Zameldowanie jest również możliwe po ustalonych godzinach, aż do północy. Dodatkowy koszt za zameldowanie pomiędzy 20:00 a 24:00 h wynosi 20 €.

Podczas check-in odbiorą Państwo klucze i otrzymają wszystkie istotne informacje dotyczące pobytu. W przedpokoju znajduje się też nr telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach podczas pobytu.

CENA:
od 66€ za noc/2 os.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.