ROYAL RESIDENCE RAPISARDA

Via Vincenzo Bellini, 81, 95030 Tremestieri Etneo CT, Italia
dla 10 os., dla 11 os., dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., dla 5 os., dla 6 os., dla 7 os., dla 8 os., dla 9 os. €2.800,00 do 5000 za tydzień - dom wolnostojący
170 m2 3 Sypialnie 3 Łazienki

VILLA RAPISARDA
Posiada 1400mq parku dookoła, gdzie wewnątrz znajdziemy dom o wielkości 104mq podzielony na: ​​3 sypialnie (w sumie 11 łóżek), z których dwie poczwórne z łóżkami piętrowymi, oczywiście bardzo duże, eleganckie, nowe meble, klimatyzacja. Jedna sypialnia z podwójnym i pojedynczym łóżkiem, 3 łazienki, (2 prysznice i jedna z wanną), salon z jadalnią 50mq z sofami i „cesarskim stołem”, bardzo przestronna kuchnia, w pełni wyposażona i sala z wejściem urządzona z sofami, fotelami i dużym stołem.

Na zewnątrz w parku są ogrody, tarasy, małe drzewa i duży grill, palmy, duża altana zamknięta w zimie i całkowicie otwarta w lecie, 250mq umeblowana w stoły, krzesła i duży grill do dyspozycji, basen 8m x 4m całkowicie zarezerwowany dla gości i parking dla 4 samochodów, wideo-kontrolowany.

Dzienna cena tej nieruchomości wynosi 440 euro, czy jest 1 czy 11 osób, Usługi, które są zawarte w cenie: pościel, ręczniki, ręczniki prysznicowe, chodniczki prysznicowe, kołdry, woda, prąd, gaz i WI-FI.

Struktura oferuje szereg dodatkowych usług takich jak: usługi pralni, śniadanie, obiadokolacja i całodzienne wyżywienie. Za dodatkową oplata oferujemy usługi wycieczkowe, taxi, oraz wszystko, co klient może potrzebować.

Rezydencja jest otwarta przez cały rok, jest nowo wybudowany i wyposażony w nowe meble i sprzęty.

Miejscowość, w której znajduje się Villa, Tremestieri Etneo (CT), strategiczny punkt, ponieważ mamy stąd: 20 minut do Etny, 10 minut do centrum Catanii, w czasie krótszym niż 5 minut można dotrzeć do obwodnicy i autostrad, 15 minut od słynnych plaż Playa Catania, 30 minut od słynnej Taorminy i 30 minut od fantastycznego Siracusa

Witać Państwa będą wyłącznie właściciele domu, zastrzegając i oferując wszystkie udogodnienia i pomoc. Obok rezydencji, również należąca do właścicieli, stajnia z końmi do Państwa dyspozycji zarówno jazdo nauki w obrębie ośrodka jak i do wycieczek jeździeckich po okolicznych gòrach.

Przy śniadaniach, obiadach i kolacjach mogą być Państwo obsługiwani przez personel w waszym ojczystym jeżyku.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 50%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., dla 5 os., dla 6 os., dla 7 os., dla 8 os.

White House Catania

Piękna, komfortowo urządzona i dobrze oświetlona, willa w której… Więcej Szczegółów

€55,00 do 100 za noc
dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., dla 5 os., dla 6 os., dla 7 os., dla 8 os., do wynajęcia

ARCHI MANUELA

Prestigiosa villa del 1600, suddivisa in tre unita e… Więcej Szczegółów

Zadzwoń teraz, aby uzyskać dodatkowe informacje

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.