ROYAL RESIDENCE RAPISARDA

Via Vincenzo Bellini, 81, 95030 Tremestieri Etneo CT, Italia
dla 10 os., dla 11 os., dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., dla 5 os., dla 6 os., dla 7 os., dla 8 os., dla 9 os. €2.800,00 do 5000 za tydzień - dom wolnostojący
170 m2 3 Sypialnie 3 Łazienki

VILLA RAPISARDA
Posiada 1400mq parku dookoła, gdzie wewnątrz znajdziemy dom o wielkości 104mq podzielony na: ​​3 sypialnie (w sumie 11 łóżek), z których dwie poczwórne z łóżkami piętrowymi, oczywiście bardzo duże, eleganckie, nowe meble, klimatyzacja. Jedna sypialnia z podwójnym i pojedynczym łóżkiem, 3 łazienki, (2 prysznice i jedna z wanną), salon z jadalnią 50mq z sofami i „cesarskim stołem”, bardzo przestronna kuchnia, w pełni wyposażona i sala z wejściem urządzona z sofami, fotelami i dużym stołem.

Na zewnątrz w parku są ogrody, tarasy, małe drzewa i duży grill, palmy, duża altana zamknięta w zimie i całkowicie otwarta w lecie, 250mq umeblowana w stoły, krzesła i duży grill do dyspozycji, basen 8m x 4m całkowicie zarezerwowany dla gości i parking dla 4 samochodów, wideo-kontrolowany.

Dzienna cena tej nieruchomości wynosi 440 euro, czy jest 1 czy 11 osób, Usługi, które są zawarte w cenie: pościel, ręczniki, ręczniki prysznicowe, chodniczki prysznicowe, kołdry, woda, prąd, gaz i WI-FI.

Struktura oferuje szereg dodatkowych usług takich jak: usługi pralni, śniadanie, obiadokolacja i całodzienne wyżywienie. Za dodatkową oplata oferujemy usługi wycieczkowe, taxi, oraz wszystko, co klient może potrzebować.

Rezydencja jest otwarta przez cały rok, jest nowo wybudowany i wyposażony w nowe meble i sprzęty.

Miejscowość, w której znajduje się Villa, Tremestieri Etneo (CT), strategiczny punkt, ponieważ mamy stąd: 20 minut do Etny, 10 minut do centrum Catanii, w czasie krótszym niż 5 minut można dotrzeć do obwodnicy i autostrad, 15 minut od słynnych plaż Playa Catania, 30 minut od słynnej Taorminy i 30 minut od fantastycznego Siracusa

Witać Państwa będą wyłącznie właściciele domu, zastrzegając i oferując wszystkie udogodnienia i pomoc. Obok rezydencji, również należąca do właścicieli, stajnia z końmi do Państwa dyspozycji zarówno jazdo nauki w obrębie ośrodka jak i do wycieczek jeździeckich po okolicznych gòrach.

Przy śniadaniach, obiadach i kolacjach mogą być Państwo obsługiwani przez personel w waszym ojczystym jeżyku.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 50%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.