Il Giardino di Rebecca

Via Arginone, 339, 44124 Ferrara FE, Italy
dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., dla 5 os., do wynajęcia Zadzwoń teraz, aby uzyskać dodatkowe informacje - mieszkanie dwupokojowe
40 m2

„Il Giardino di Rebecca”

B&B przyjazny dla zwierząt ze szczególnym naciskiem na turystów rowerowych. Jest najlepszym rozwiązaniem dla turystów szukających właśnie takich wakacji.
B&B łączy w sobie potrzeby tych, którzy szukają bezpośredniego kontaktu z obsługą aby uzyskać wszelkie rady i sugestie dotyczące inicjatyw lokalnych ale jednocześnie chcą badać okolicę w pełnej autonomii i prywatności, ponieważ mamy dwa mini-apartamenty z kuchnią dla 2 lub 4-5 osób.
Hotel regularnie gości rowerzystów, którzy wybrali region Emilia-Romania ponieważ oferuje on trasy rowerowe dla każdego, nawet dla początkujących amatorów jazdy na rowerze. Posiadamy w naszym B&B rowery dla osób, które chcą zwiedzać miasto w ten walanie sposób.
Oddalony kilka minut jazdy samochodem lub rowerem od średniowiecznego zabytkowego centrum Ferrary, miasta pod patronatem UNESCO ze względu na jego piękne stare centrum, kolebki renesansu z punktu widzenia urbanistyki, w pobliżu zjazdu na autostradę A13 Bologna – Padova, Il Giardino di Rebecca stanowi doskonałą bazę do odkrywania terytorium dla każdego, kto jest właścicielem samochodu lub innego środka komunikacji. W ciągu godziny można dotrzeć do innych pięknych miast, takich jak Bolonia, Modena, Rawenna, Padwa, Mantua czy Wenecja.
Il Giardino di Rebecca, to odnowiona niedawno struktura, która mieści się w dużym ogrodzie na obrzeżach Ferrary, nie daleko od Comacchio i Delty Padu, zaledwie kilka minut jazdy samochodem lub rowerem od centrum miasta, jego zamku rodu Este „Palazzo Schifanoia” i wszystkich innych zabytków, które znajdują się w wyjątkowym historycznym centrum, zaprojektowanym przez Biagio Rossetti pod patronatem księcia Ercole d’Este Iº, który to projekt dal początek Epoce Odrodzenia.
 

OKRES CENA W NISKIM SEZONIE (OD 10/10 DO 10/03) CENA W ŚREDNIM SEZONIE (OD 11/03 DO 09/10) CENA W WYSKIM SEZONIE
1 NOC  85  90  95
WEEKEND  180  195  110
1 TYDZIEŃ (8 DNI 7 NOCY)  500  600  700
2 TYGODNIE (15 DNI 14 NOCY)  900  1000  1200
       
       
DODATKOWA NOC  80  85  90

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.