Garibaldi Centro

Piazza Giuseppe Garibaldi, Bari BA, Italia
dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., do wynajęcia €82,00 za noc - apartament / mieszkanie
70 m2 1 Sypialnia 1 Łazienka

GARIBALDI CENTRUM

Ten przytulny apartament o powierzchni 70mq, odnowiony i wyposażony w nowe meble, łączy w sobie przestronność sali zaprojektowanej jako otwarta przestrzeń z komfortem i cisza sypialni. Od wejścia wchodzi się bezpośrednio do dużej sali, gdzie znajduje się obudowana kuchnia, w pełni wyposażona ze zmywarką, piekarnikiem i kuchenką mikrofalową, połączoną bezpośrednio z jadalnią, ze stołem 4 osobowym z możliwością przedłużenia do 6.

Salon od wejścia na prawo, idealnie oddzielony od jadalni małą ścianką biblioteki i wyposażony w rozkładaną sofę, dwie szafki, lampkę i stolik. Konsola posiada pełne wyposażenie wideo: 32° „telewizor LCD, odbiornik satelitarny, odtwarzacz DVD.

Duże szklane drzwi, którymi wychodzi się na zewnątrz na balkon z widokiem na pięknie zadrzewiona ulice dają dużo światła w mieszkaniu. Podwójne szyby w oknach oraz eleganckie zasłony zapewniają prywatność i izolację akustyczną.

Sypialnia, wyposażona w podwójne łóżko i szafę z trzema drzwiami i klimatyzację komunikuje z łazienka, całkowicie odnowiona, z prysznicem i dużym oknem z widokiem na zewnątrz.

UDOGODNIENIA:

  • klimatyzacja
  • WiFi
  • ogrzewanie
  • pralka
  • zmywarka
  • telewizor LCD
  • odtwarzacz DVD

OKOLICA:

Bardzo interesująca strategicznie. Apartament z widokiem na piękną zadrzewioną ulicę na obrzeżach centrum miasta, pełną sklepów i prestiżowych biur. Kilkaset metrów od apartamentu znajduje się stare miasto, z barami, restauracjami i jego typową architekturą z białymi domami, wąskimi uliczkami i zabytkowymi kościołami, w tym Bazylika San Nicola i Katedra.

TRANSPORT PUBLICZNY

W bezpośrednim sąsiedztwie domu przechodzą główne linie miejskie i podmiejskie autobusów. Stacja kolejowa Bari Central jest oddalona o kilkaset metrów. Postój taksówek znajduje się w pobliżu Piazza Massari.

PARKING

Można zaparkować na ulicy w dozwolonych obszarach (niebieskie linie) płacąc bilet 1 euro / godzinę od 8:30 do 20:30 (bezpłatny w niedziele i święta). Kilka garaży otwartych dzień i noc znajduje się niedaleko od domu.

SELEKCJA ODPADÓW:

Pojemniki na śmieci znajdują się na prawo od wyjścia z budynku kilkadziesiąt metrów od apartamentu.

REGULAMIN:

Mieszkanie jest dobrze izolowane. Zaleca się wyłączyć klimatyzację i ogrzewanie w momencie opuszczania mieszkania. Po włączeniu schładza się i nagrzewa się w ciągu kilku minut.

Małe zwierzęta są dozwolone, po wcześniejszym uprzedzenia i po uiszczeniu opłaty (do uzgodnienia) za dodatkowe sprzątanie.

Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz.

Ze względów higienicznych Goście są proszeni, o nie pozostawianie śmieci wewnątrz mieszkania ani żywności w lodówce przy wymeldowaniu.

INSTRUKCJA ZAMELDOWANIA:

Zameldowanie odbywa się w mieszkaniu, od 13.00 do 20.00 w każdy dzień tygodnia.

Ważne: Prosimy komunikować czas przyjazdu co najmniej 48 godzin wcześniej i potwierdzić co najmniej 1 godzinę przed przyjazdem, aby osoba która zajmuje się check-in miała czas na dotarcie do mieszkania.

Zameldowanie jest również możliwe po ustalonych godzinach, aż do północy. Dodatkowy koszt za zameldowanie pomiędzy 20:00 a 24:00 h wynosi 20 €.

Podczas check-in odbiorą Państwo klucze i otrzymają wszystkie istotne informacje dotyczące pobytu. W przedpokoju znajduje się też nr telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach podczas pobytu.

CENA:
od 82€ za noc/2 os.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.