Garibaldi Centro

Piazza Giuseppe Garibaldi, Bari BA, Italia
dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., do wynajęcia €82,00 za noc - apartament / mieszkanie
70 m2 1 Sypialnia 1 Łazienka

GARIBALDI CENTRUM

Ten przytulny apartament o powierzchni 70mq, odnowiony i wyposażony w nowe meble, łączy w sobie przestronność sali zaprojektowanej jako otwarta przestrzeń z komfortem i cisza sypialni. Od wejścia wchodzi się bezpośrednio do dużej sali, gdzie znajduje się obudowana kuchnia, w pełni wyposażona ze zmywarką, piekarnikiem i kuchenką mikrofalową, połączoną bezpośrednio z jadalnią, ze stołem 4 osobowym z możliwością przedłużenia do 6.

Salon od wejścia na prawo, idealnie oddzielony od jadalni małą ścianką biblioteki i wyposażony w rozkładaną sofę, dwie szafki, lampkę i stolik. Konsola posiada pełne wyposażenie wideo: 32° „telewizor LCD, odbiornik satelitarny, odtwarzacz DVD.

Duże szklane drzwi, którymi wychodzi się na zewnątrz na balkon z widokiem na pięknie zadrzewiona ulice dają dużo światła w mieszkaniu. Podwójne szyby w oknach oraz eleganckie zasłony zapewniają prywatność i izolację akustyczną.

Sypialnia, wyposażona w podwójne łóżko i szafę z trzema drzwiami i klimatyzację komunikuje z łazienka, całkowicie odnowiona, z prysznicem i dużym oknem z widokiem na zewnątrz.

UDOGODNIENIA:

  • klimatyzacja
  • WiFi
  • ogrzewanie
  • pralka
  • zmywarka
  • telewizor LCD
  • odtwarzacz DVD

OKOLICA:

Bardzo interesująca strategicznie. Apartament z widokiem na piękną zadrzewioną ulicę na obrzeżach centrum miasta, pełną sklepów i prestiżowych biur. Kilkaset metrów od apartamentu znajduje się stare miasto, z barami, restauracjami i jego typową architekturą z białymi domami, wąskimi uliczkami i zabytkowymi kościołami, w tym Bazylika San Nicola i Katedra.

TRANSPORT PUBLICZNY

W bezpośrednim sąsiedztwie domu przechodzą główne linie miejskie i podmiejskie autobusów. Stacja kolejowa Bari Central jest oddalona o kilkaset metrów. Postój taksówek znajduje się w pobliżu Piazza Massari.

PARKING

Można zaparkować na ulicy w dozwolonych obszarach (niebieskie linie) płacąc bilet 1 euro / godzinę od 8:30 do 20:30 (bezpłatny w niedziele i święta). Kilka garaży otwartych dzień i noc znajduje się niedaleko od domu.

SELEKCJA ODPADÓW:

Pojemniki na śmieci znajdują się na prawo od wyjścia z budynku kilkadziesiąt metrów od apartamentu.

REGULAMIN:

Mieszkanie jest dobrze izolowane. Zaleca się wyłączyć klimatyzację i ogrzewanie w momencie opuszczania mieszkania. Po włączeniu schładza się i nagrzewa się w ciągu kilku minut.

Małe zwierzęta są dozwolone, po wcześniejszym uprzedzenia i po uiszczeniu opłaty (do uzgodnienia) za dodatkowe sprzątanie.

Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz.

Ze względów higienicznych Goście są proszeni, o nie pozostawianie śmieci wewnątrz mieszkania ani żywności w lodówce przy wymeldowaniu.

INSTRUKCJA ZAMELDOWANIA:

Zameldowanie odbywa się w mieszkaniu, od 13.00 do 20.00 w każdy dzień tygodnia.

Ważne: Prosimy komunikować czas przyjazdu co najmniej 48 godzin wcześniej i potwierdzić co najmniej 1 godzinę przed przyjazdem, aby osoba która zajmuje się check-in miała czas na dotarcie do mieszkania.

Zameldowanie jest również możliwe po ustalonych godzinach, aż do północy. Dodatkowy koszt za zameldowanie pomiędzy 20:00 a 24:00 h wynosi 20 €.

Podczas check-in odbiorą Państwo klucze i otrzymają wszystkie istotne informacje dotyczące pobytu. W przedpokoju znajduje się też nr telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach podczas pobytu.

CENA:
od 82€ za noc/2 os.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., do wynajęcia

AZALEA

La città di Lucca offre ai suoi visitatori molte… Więcej Szczegółów

Zadzwoń teraz, aby uzyskać dodatkowe informacje

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.