Full Color

Via Giuseppe Re David, Bari BA, Italia
dla 2 os., dla 3 os., do wynajęcia €68,00 za noc - apartament / mieszkanie
1 Sypialnia 1 Łazienka

APARTAMENT FULL COLOR

Apartament Full Color został stworzony przez firmę architektoniczną z uwzględnieniem szczegółów konstrukcyjnych i komfortu. Ogrzewanie jest w podłodze, a podwójne okna zapewniają pełną izolację cieplną i akustyczną. Kuchnia jest w pełni wyposażona w zmywarkę, piekarnik elektryczny, mikrofalówkę, dużą lodówkę.
Udogodnienia to klimatyzacja w każdym pokoju, rozkładana sofa, 2 telewizory LCD, odtwarzacz DVD, bezpłatny, nieograniczony Internet. łazienka jest w komplecie z bidetem i prysznicem. Z balkonu  przechodzi się do pralni z pralką.

INNE UDOGODNIENIA:
klimatyzacja
ogrzewanie w podłodze
nielimitowany dostęp do Internetu
pralka
zmywarka

OKOLICA:
Dla osób przyjeżdżających pociągiem lub autobusem, lub z lotniska pociągiem lub autobusem, lokalizacja jest idealna: Dworzec Centralny, znajduje się w odległości zaledwie 200 metrów.
Centrum Handlowe Murat, z eleganckimi sklepami i restauracjami, Teatr Petruzzelli i słynna Promenada Bari znajdują się w odległości kilkuminutowego spaceru.
W odległości 600 metrów, Stare Miasto, serce życia nocnego Bari, pełne klubów, barów, pizzerii i restauracji otwartych do późna i ważnych kościołów i zabytków, takich jak Bazylika św Mikołaja i zamek Svevo.

TRANSPORT PUBLICZNY
Naprzeciwko głównego dworca kolejowego (200 metrów) znajduje się przystanek końcowy wszystkich głównych miejskich linii autobusowych, oraz postòj taksówek dostępnych  24/7.

PARKING
Można parkować na ulicy w dozwolonych obszarach (niebieskie linie) płacąc bilet 1 euro / godzinę od 8:30 do 20:30 (bezpłatny w niedziele i święta). Jest tez kilka garaży otwartych dzień i noc w pobliżu.

SELEKCJA ODPADÓW:

Pojemniki na śmieci znajdują się na ulicy, na prawo wychodząc z budynku.

REGULAMIN:
Mieszkanie jest dobrze izolowane. Prosimy o wyłączanie klimatyzatora w momencie opuszczenia mieszkania. Po powrocie mieszkanie schłodzi się w ciągu paru minut.
Małe zwierzęta są dozwolone, po uprzedzenia i uiszczeniu opłaty (do uzgodnienia) za dodatkowe sprzątanie.
Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz.
Ze względów higienicznych Goście są proszeni o nie pozostawianie śmieci wewnątrz mieszkania ani żywności w lodówce przy wymeldowaniu.

INSTRUKCJA ZAMELDOWANIA:
Zameldowanie odbywa się w mieszkaniu, od 13.00 do 20.00 w każdy dzień tygodnia.
Ważne: Prosimy  zakomunikować czasu przyjazdu co najmniej 48 godzin wcześniej i potwierdzić co najmniej 1 godzinę przed przyjazdem, aby osoba, która zajmuje sie check-in miała czas na dotarcie do mieszkania.
Zameldowanie jest również możliwe po ustalonych godzinach, aż do północy. Dodatkowy koszt za zameldowanie pomiędzy 20:00 a 24:00 h wynosi 20 €.
Podczas check-in dostaniecie Państwo klucze i wszystkie istotne informacje dotyczące pobytu.
Przy wejściu jest również numer telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach podczas pobytu.

CENA:
od 68€ za noc/2 os.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.