Elian House – Appartamento sul Mare

Via Umberto I, 98050 Santa Marina Salina ME, Italy
dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., dla 5 os., dla 6 os., dla 7 os., dla 8 os., do wynajęcia €160,00 za noc - apartament / mieszkanie
2 Sypialnie 1 Łazienka

Mieszkanie nad morzem “Salina-Eolian House”

Mieszkanie znajduje się w najładniejszej części Saliny, a dokładnie w strefie Lingua, nad czarującą plażą. Willa jest dla maksymalnie 8 osób, ma Eolską strukturę a taras oferuje niezapomniane wakacje. Dom jest pięknie urządzony z wieloma udogodnieniami, takie jak jadalnia na świeżym powietrzu, grill, salony i fotele bujane. Dom ma klimatyzację w sypialni, w małym pokoiku i w salonie a także wentylatory sufitowe.

Willa jest podzielona: z parteru jest dostęp do salonu z dwoma dużymi łóżkami, kuchnia znajduje się na dworze, sypialnia, mały pokój z łóżkiem piętrowym, łącznie 8 miejsc. Taras widokowy ma stół, krzesła i fotele bujane, na drugim tarasie znajduje się kuchnia ze stołem i krzesłami do wykorzystania podczas obiadów na świeżym powietrzu, mały salon i grill.

Wyjątkowość tej nieruchomości to bliskość morza, widok, taras na obiady na świeżym powietrzu, prywatny parking, bezpłatny bezprzewodowy i nieograniczony internet, znakomity wystrój i wszelkie wygody.

Cennik:

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Koszty sprzątania na koniec pobytu: 50 Euro

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.