CORTILE D’ARIMATEA 1

dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., do wynajęcia €42,00 za noc - apartament / mieszkanie
1 Sypialnia 1 Łazienka

Moje mieszkanie znajduje się w samym centrum Palermo, blisko kultury i sztuki, jest dobrze wyposażone i utrzymane.

Spodoba ci się ono ze względu na: intymność, kuchnię i wygodne łóżko. Moje mieszkanie jest odpowiednie dla par, samotnych podróżników oraz osób podróżujących służbowo.
Kilka kroków od apartamentu znajdują się najważniejsze zabytki miasta.

Apartament znajduje się na jednym pietrze, składa się z sypialni z  podwójnym łóżkiem, łazienki z prysznicem oraz salonu z kuchnią, gdzie jest też pralka.
Apartament znajduje się obok Oratorium Santa Chiara, praktycznie w jego kompleksie, w niewielkiej odległości, spacerem można dotrzeć do głównych zabytków, kościołów w starej części Miasta, restauracji, barów oraz deptaka.
Jest wyposażony we wszystkie potrzebne akcesoria aby uprzyjemnić Państwu pobyt w naszym mieście o bogatej kulturze, sztuce jedzenia, a również znajduje się kilka kroków od słynnego targu Ballaro, gdzie można spróbować typowych dan „street food”.
Będziemy osobiście witać Gości aby móc odpowiedzieć na wszystkie ich pytania i udzielić informacji na temat dzielnicy, zapewniając mapy, oraz podsuwając pomysły na mile spędzenie czasu w klubach lub restauracjach.
Goście będą mieli również okazje skosztować naszych lokalnych słodyczy, które przygotujemy na ich przyjazd, aby mogli poczuć się jak w domu.
Będziemy zawsze do dyspozycji naszych gości podczas ich pobytu, aż do momentu wyjazdu.
Dzielnica, w której znajduje się mieszkanie charakteryzuje się dużą ilością kościołów, takich jak miedzy innymi Kościół Św. Klary, Dom Professa, i wiele innych zabytków takich jak Katedra, Kościół Św. Salvatora, Pałac Królewski i Pałac Czterech Pieśni oraz Fontanna Pretoria.

Cennik:

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.