Cairoli Centro

Via Benedetto Cairoli, Bari BA, Italia
dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., do wynajęcia €65,00 za noc - apartament / mieszkanie
80 m2 1 Sypialnia 1 Łazienka

CAIROLI CENTRUM
To mieszkanie o wielkości około 70mq, wyposażone w drewniane podłogi we wszystkich pokojach, zaczyna się małym, przytulnym salonem wyposażonym w rozkładaną, dwuosobowa sofę, stolik i telewizor LCD. Stąd przechodzi się do dużego, jasnego pokoju z podwójnym łóżkiem, dużą szafą, regałem, drugim telewizorem LCD, z dużym oknem, przez które można wyglądać na balkon z widokiem na zewnątrz. Podwójne szyby gwarantują ciszę i prywatność. Po przeciwnej stronie w stosunku do sypialni, przez duży korytarz – gdzie są schody na strych wykorzystywany jako magazyn (zamknięty) – można dotrzeć do w pełni wyposażonej kuchni z dużą lodówką, stołem dla 4 osób, kuchenką z 4 palnikami, piecem elektrycznym, kuchenką mikrofalową. Łazienka z prysznicem wyposażona jest w 5 kg pralkę.

UDOGODNIENIA:
• klimatyzacja
• Internet bezprzewodowy
• ogrzewanie
• pralka

OKOLICA:
Apartament znajduje się w centrum Bari, w samym sercu dzielnicy Murat gdzie jest mnóstwo firm i sklepów, kilka przecznic od słynnej Via Sparano z eleganckimi sklepami, starego miasta i jego wąskich uliczek, Uniwersytetu Aldo Moro, oraz 500 metrów od Teatru Petruzzelli i zaledwie 300 metrów od Teatru Piccinni. Dwa bloki dalej, na via Piccinni, znajduje się supermarket, natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się w odległości spaceru, bary, restauracje, kluby nocne, pizzerie, winiarnie, delikatesy i duży kompleks kinowy.

TRANSPORT PUBLICZNY
Kilka przecznic dalej, na via Piccinni i Corso Vittorio Emanuele, przystanki autobusowe, skąd można dostać się do innych dzielnic miasta, w tym Fiera del Levante, oraz do najbliżej położonych nadmorskich kurortòw: Torre a Mare i Palese-Santo Spirito.

PARKING
Można zaparkować na ulicy w dozwolonych obszarach (niebieskie linie) płacąc bilet 1 euro / godzinę od 8:30 do 20:30 (bezpłatny w niedziele i święta). Kilka garaży otwartych dzień i noc jest dostępnych w pobliżu na Via Roberto da Bari i Via Piccinni (ok. 200 mt).

ŚMIECI:
Pojemniki do gromadzenia odpadów znajdują się na ulicy, wychodząc z budynku na prawo.

REGULAMIN:
Mieszkanie jest dobrze izolowane. Zaleca się wyłączać klimatyzację i ogrzewanie w momencie opuszczania mieszkania. Po powrocie w kilka minut apartament ochładza się lub nagrzewa.
Małe zwierzęta są dozwolone, po wcześniejszym uprzedzeniu i po uiszczeniu opłaty (do uzgodnienia) za dodatkowe sprzątanie.
Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz.
Ze względów higienicznych Goście są proszeni, o nie pozostawianie śmieci wewnątrz mieszkania oraz żywności w lodówce przy wymeldowaniu.

INSTRUKCJA ZAMELDOWANIA:
Zameldowanie odbywa się w mieszkaniu, od godziny 13.00 do 20.00 w każdy dzień tygodnia.
Ważne: Prosimy zakomunikować czas przyjazdu co najmniej 48 godzin wcześniej i potwierdzić co najmniej 1 godzinę przed przyjazdem, aby osoba, która zajmuje się check-in miała czas dojechać do mieszkania.
Zameldowanie jest również możliwe po ustalonych godzinach, aż do północy. Dodatkowy koszt za zameldowanie pomiędzy 20:00 a 24:00 h wynosi 20 €.
Podczas check-in dostana Państwo klucze i wszystkie istotne informacje dotyczące pobytu.
Przy wejściu jest również numer telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach.

CENA:
od 65€ za noc/2 os.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., do wynajęcia

BELLAVISTA

Scegliendo la città di Lucca per le vostre vacanze,… Więcej Szczegółów

Zadzwoń teraz, aby uzyskać dodatkowe informacje

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.