Cairoli Centro

Via Benedetto Cairoli, Bari BA, Italia
dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., do wynajęcia €65,00 za noc - apartament / mieszkanie
80 m2 1 Sypialnia 1 Łazienka

CAIROLI CENTRUM
To mieszkanie o wielkości około 70mq, wyposażone w drewniane podłogi we wszystkich pokojach, zaczyna się małym, przytulnym salonem wyposażonym w rozkładaną, dwuosobowa sofę, stolik i telewizor LCD. Stąd przechodzi się do dużego, jasnego pokoju z podwójnym łóżkiem, dużą szafą, regałem, drugim telewizorem LCD, z dużym oknem, przez które można wyglądać na balkon z widokiem na zewnątrz. Podwójne szyby gwarantują ciszę i prywatność. Po przeciwnej stronie w stosunku do sypialni, przez duży korytarz – gdzie są schody na strych wykorzystywany jako magazyn (zamknięty) – można dotrzeć do w pełni wyposażonej kuchni z dużą lodówką, stołem dla 4 osób, kuchenką z 4 palnikami, piecem elektrycznym, kuchenką mikrofalową. Łazienka z prysznicem wyposażona jest w 5 kg pralkę.

UDOGODNIENIA:
• klimatyzacja
• Internet bezprzewodowy
• ogrzewanie
• pralka

OKOLICA:
Apartament znajduje się w centrum Bari, w samym sercu dzielnicy Murat gdzie jest mnóstwo firm i sklepów, kilka przecznic od słynnej Via Sparano z eleganckimi sklepami, starego miasta i jego wąskich uliczek, Uniwersytetu Aldo Moro, oraz 500 metrów od Teatru Petruzzelli i zaledwie 300 metrów od Teatru Piccinni. Dwa bloki dalej, na via Piccinni, znajduje się supermarket, natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się w odległości spaceru, bary, restauracje, kluby nocne, pizzerie, winiarnie, delikatesy i duży kompleks kinowy.

TRANSPORT PUBLICZNY
Kilka przecznic dalej, na via Piccinni i Corso Vittorio Emanuele, przystanki autobusowe, skąd można dostać się do innych dzielnic miasta, w tym Fiera del Levante, oraz do najbliżej położonych nadmorskich kurortòw: Torre a Mare i Palese-Santo Spirito.

PARKING
Można zaparkować na ulicy w dozwolonych obszarach (niebieskie linie) płacąc bilet 1 euro / godzinę od 8:30 do 20:30 (bezpłatny w niedziele i święta). Kilka garaży otwartych dzień i noc jest dostępnych w pobliżu na Via Roberto da Bari i Via Piccinni (ok. 200 mt).

ŚMIECI:
Pojemniki do gromadzenia odpadów znajdują się na ulicy, wychodząc z budynku na prawo.

REGULAMIN:
Mieszkanie jest dobrze izolowane. Zaleca się wyłączać klimatyzację i ogrzewanie w momencie opuszczania mieszkania. Po powrocie w kilka minut apartament ochładza się lub nagrzewa.
Małe zwierzęta są dozwolone, po wcześniejszym uprzedzeniu i po uiszczeniu opłaty (do uzgodnienia) za dodatkowe sprzątanie.
Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz.
Ze względów higienicznych Goście są proszeni, o nie pozostawianie śmieci wewnątrz mieszkania oraz żywności w lodówce przy wymeldowaniu.

INSTRUKCJA ZAMELDOWANIA:
Zameldowanie odbywa się w mieszkaniu, od godziny 13.00 do 20.00 w każdy dzień tygodnia.
Ważne: Prosimy zakomunikować czas przyjazdu co najmniej 48 godzin wcześniej i potwierdzić co najmniej 1 godzinę przed przyjazdem, aby osoba, która zajmuje się check-in miała czas dojechać do mieszkania.
Zameldowanie jest również możliwe po ustalonych godzinach, aż do północy. Dodatkowy koszt za zameldowanie pomiędzy 20:00 a 24:00 h wynosi 20 €.
Podczas check-in dostana Państwo klucze i wszystkie istotne informacje dotyczące pobytu.
Przy wejściu jest również numer telefonu do kontaktu w nagłych przypadkach.

CENA:
od 65€ za noc/2 os.

Zaliczka tytułem rezerwacji: 40%

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.