62027 San Severino Marche MC, Italia
dla 10 os., dla 11 os., dla 12 os., dla 13 os., dla 14 os., dla 2 os., dla 3 os., dla 4 os., dla 5 os., dla 6 os., dla 7 os., dla 8 os., dla 9 os. €750,00 do 1600 za tydzień - apartament / mieszkanie
300 m2 5 Sypialnie 5 Łazienki

Kompleks składa się z trzech apartamentów, każdy z osobnym wejściem, dla ogòlnie 14 osób. Przed apartamentami znajdują się wspólne miejsca na świeżym powietrzu, gdzie wszyscy mogą odpoczywac. Dobrze wyposażone miejsce do grillowania czeka na Panstwa! Każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię, łazienki i sypialnie.
Ta piekna, mała oaza sosen, lip, dębòw i drzew oliwnych, na wzgórzu z widokiem na dolinę rzeki Potenza znajduje sie pomiędzy wybrzeżem adriatyckim i centralnymi Apeninami. To mała, niedawno odrestaurowana wioska na wspanialy urlop w regionie Marche, na łagodnym i panoramicznym wzgórzu, w cieniu sosnowego lasu i na skraju nowoczesnego basenu.
W tej siedemnastowiecznej wiosce znajduje sie starożytna willa, która została przebudowana, a gospodarstwo przekształcono w przytulne apartamenty z przyległą stodołą, szopą i dzwonnicą.

Obszar na mapie

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Podobne Nieruchomości

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.