O Nas

O Nas


KIM JESTEŚMY

To Jest Italia powstała w kwietniu 2017 roku jako projekt zainicjowany przez Fabio Ruggieri i Nicola Erriquez. Jest to portal dedykowany reklamie i promocji, którego zadaniem jest kontaktowanie włoskich właścicieli mieszkań, zainteresowanych promocją i okresowym wynajmem swoich własnych obiektów noclegowych, z turystami z Polski, pragnącymi spędzić krótsze lub dłuższe wakacje we Włoszech.
Portal To Jest Italia powstał z chęci udostępnienia konkretnej usługi, która umożliwi turystom z Polski (statystycznie coraz bardziej zainteresowanym zwiedzaniem Italii) docenić unikatowe i zróżnicowane piękno naszego kraju (morza, góry, jeziora, doliny, miasta, kultura, itp.) po przystępnych cenach.

ZAŁOŻYCIELE

Fabio Ruggieri – współzałożyciel, specjalista ds. sprzedaży i współredaktor portalu To Jest Italia.

Jego pasja do branży turystycznej zakończyła się zdobyciem tytułu magisterskiego na wydziale Nauk Humanistycznych Środowiska, Terytorium i Krajobrazu ze specjalizacją z “Turystyki i rozwoju dziedzictwa kulturowego terytorium”, a także pozwoliła pełnić funkcję kierownika biura podróży w Mediolanie. Pracując w sektorze turystycznym, zdobywał doświadczenie na wielu stanowiskach, zarówno u włoskich organizatorów turystyki (Tour Operator), jak i w licznych biurach podróży. Wykładał “Marketing Turystyczny”, “Techniki sprzedaży w biurze podróży”, “Geografię turystyczną” oraz “Turystykę stosowaną w portalach społecznościowych”. Cztery lata temu przeprowadził się do Warszawy, gdzie rozpoczął pracę, pozostając wiernym branży turystycznej, na rzecz konsorcjum Holidaycheck.

Nicola Erriquez – współzałożyciel, specjalista ds. technicznych i administracyjnych portalu To Jest Italia.

Prawdziwy „geek”, który rozgrywał swoje pierwsze, samodzielnie zaprogramowane, “gry video”, na komputerze PC wyposażonym w monitor z fosforem emitującym zielone światło. Profesjonalista w sektorze IT od 2001 roku, zdobywał doświadczenie pracując dla największych konsorcjów w branży IT.
Doradca freelance, ukończył wiele kursów specjalistycznych, w tym “Projektowanie Web 2.0” i “Komunikacja i Marketing w Web 2.0”
W Polsce od 2013 roku, prowadzi działalność gospodarczą realizując wiele projektów, w tym ToJestItalia.pl, którego jest współautorem.

 

Marta B.  – specjalista ds. sprzedaży portalu To Jest Italia

Pracuje jako asystentka i tłumaczka na międzynarodowych projektach. Zafascynowana Italią i językiem włoskim, lektorka języka włoskiego, tłumaczka literatury włoskiej i anglojęzycznej, autorka artykułów językowych, prowadzi bloga o języku włoskim oraz fanpage Tifaccioparlare.

Parli Italiano? Leggi la pagina in Italiano!

 

twoje reklame tutaj twoje reklame tutaj twoje reklame tutaj twoje reklame tutaj twoje reklame tutaj