Wiadomości z Włoch

Informacja turystyczna i kulturalna o Włoszech

MUSEUM HOTEL

Lokalizacja: Ateny.
Opinia: Centralne położenie, aby zwiedzać miasto Ateny.
Lokalizacja: Best Western Hotel Museum w Atenach znajduje się obok Muzeum Archeologicznego w Atenach i Politechniki, w centralnej lokalizacji, w dzielnicy o nazwie Mouseion (greckie słowo oznaczające „muzeum”).

Główne odległości: Narodowe Muzeum Archeologiczne w Atenach 100 m; centrum miasta 600 m; Plac Syntagma 1,65 km; Dzielnica Plaka w odległości 1,7 km; Dzielnica handlowa Kolonaki 1,8 km; Ogród Narodowy 1,8 km; Akropol 2.3 km.

Opis i wyposażenie:
Western Hotel Museum oferuje 93 pokoje, w tym 7 pokoi jednoosobowych, 60 pokoi dwuosobowych i pokoi typu twin, 3 pokoje typu executive z łóżkiem typu king-size i dużą werandą, 13 pokoi trzyosobowych, 5 pokoi czteroosobowych i 5 mniejszych apartamentów, ktòre moga pomieścić do 4 osób lub rodziny z 3 małymi dziećmi. Hotel został całkowicie wyremontowany w 2004 roku i odnowiony w 2010 roku, posiada bar, w którym można odpocząć i napić się drinka.
Śniadanie w formie bufetu.
Hotel oferuje wiele usług, w tym: dźwiękoszczelne okna, klimatyzacja, elektroniczne zamki, elektroniczny sejf, elektroniczna karta-klucze, nowe meble, wykladziny na podłogach, suszarka do włosów, telewizor plazmowy z dostępem do kanałów satelitarnych, minibar, żelazko i deska do prasowania, prasowanie na życzenie, dostęp do Internetu

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.