Wiadomości z Włoch

Informacja turystyczna i kulturalna o Włoszech

LAGANAS APARTMENTS

Lokalizacja: Laganas, Zakynthos.

Informacja: Apartamenty i studia w centrum Laganas są odpowiednie szczegòlnie dla młodych ludzi w wieku od 18 do 25 lat.

Położenie: apartamenty typu kawalerka znajdują się w miejscowości Laganas, w dogodnej lokalizacji, aby dotrzeć w kilka minut do tzw. „Pasa”, długiej głównej ulicy pełnej sklepów, restauracji, tawern, barów, dyskotek, pubów i dyskotek.

Główne odległości: plaża Laganas od 500 do 2000 metrów; centrum Laganas od 250 do 1500 metrów; Lotnisko 6 km; Port w odległości 8 km; Kalamaki w odległości 3 km; Agios Sostis na 3 km; Argassi w odległości 6 km; Tsilivi do 13 km.

Opis i usługi:

W większości przypadków są to małe rezydencje składające się z 8 do 20 apartamentów różnych typów.
W tej miejscowosci apartamenty, poza rzadkimi wyjątkami, są proste i spartańskie ale mają wszystkie niezbędne usługi.

Przeznaczone są głównie dla młodych turystòw w wieku 18-25 lat, którzy używaja ich wyłącznie do spania w ciągu dnia, po długim i rozrywkowym nocnym maratonie w lokalnych restauracjiach i klubach nocnych w okolicy.

Apartamenty (studia) są odpowiednie dla 2 lub 3 osób (trzecia osoba może korzystać z dodatkowego łóżka składanego); dwupokojowe apartamenty (niełatwe do znalezienia) mogą pomieścić do 4 osób (czasami nawet 5 przez dostawienie dodatkowego łóżka składanego);

Zarówno pokoje typu studio, jak i apartamenty dwupokojowe dysponują wyposażonym aneksem kuchennym, prywatną łazienką z prysznicem lub wanną oraz tarasem, balkonem lub patio, jeśli znajdują się na parterze.

Obiekty mają prywatny parking, bezpłatny dostęp do Internetu w miejscach publicznych, w niektórych przypadkach: klimatyzacja, sejfy i wi-fi w pokoju (opcjonalnie i płatne na miejscu); Niektóre apartamenty w mniej centralnej lokalizacji mają ogród z grillem.

Sprzątanie oraz zmiana pościeli i ręczników odbywa się co 3, 4 dni.

Można korzystać z basenów wielu hoteli w okolicy, które są zwykle otwarte nie tylko dla swoich gości, ale także dla tych, którzy chcą wypić tylko drinka.

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.