Wiadomości z Włoch

Informacja turystyczna i kulturalna o Włoszech

Alykes Park Bungalows

ALYKES PARK BUNGALOWS

Lokalizacja: Alykes, Zante.

Informacje:

Alykes Park Bungalows to oaza wypoczynku, idealna dla osób poszukujących wakacji komfortowych, spokojnych i relaksujących

Położenie: osrodek wypoczynkowy składający się z bungalowów i apartamentów, położony na prywatnym terenie zanuzonym w zieleni, otoczony zadbanym ogrodem.

Główne odległości: plaża 300 metrów; centrum Alykes 300 metrów ze sklepami, barami i restauracjami, miasto Zante w odległości 17 km; lotnisko 16 km.

Opis i usługi:

Alykes Park Bungalows to wakacyjna oaza, idealna dla osób poszukujących komfortowego, spokojnego i relaksującego wypoczynku.

Długa plaża w Alykes znajduje się nieco ponad 300 m od hotelu, a drobny piasek łagodnie opada w ciepłe, błękitne morze Zante. Ta plaża jest świetna i bezpieczna dla wszystkich pływaków.

Ponadto struktura jest idealna dla rodzin szukających bezpiecznych wakacji na świeżym powietrzu, z dużymi terenami zielonymi ora dla miłośnikòw prawdziwego morza!

Bungalowy mogą pomieścić do 5 osób, apartamenty maksymalnie dla 4 osób z salonem z wyposażonym w aneks kuchenny, jedno lub dwa łóżka, rozkładana sofa i łazienka. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, telewizor i balkon z widokiem na bujny ogród.

Prosimy wypełnić formularz, aby zapytać o dostępność obiektu.

Przeczytałem i akceptuję ogólne warunki użytkowania portalu

Przeczytałem i akceptuję polityka prywatności

Przeczytałem i akceptuję warunki polityki RODO

associazione culturale polacco-sarda polacy_we_wloszech Sardinia Slow Experience Italia jaka lubisz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.